Veikla

Darbus atliekame patikimų Danijos žemės ūkio bendrovių laukuose ir šiltnamiuose. Stengiamės, kad užsakovas pasirinkęs mus, pats nepatirtų jokių keblumų ar rūpesčių. Apmokyti mūsų  darbuotojai sodina ir prižiūri daržovių, kalėdinių medelių, gėlių sodinukus. Juos paruošia pardavimui ir eksportui.

Galime pasiūlyti laikiną (sezoninį) ir nuolatinį darbą, tačiau reiktų realiai įvertinti savo galimybes.

Siekiame, kad mūsų paslaugų kokybė būtų pati aukščiausia ir atitiktų danų ūkininkų poreikius. Todėl atrinkdami darbuotojus atsižvelgiame ir į jų darbo patirtį bei motyvaciją.

Trumpai pristatome siūlomų darbų pobūdį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medelynai

Sodinukų plantacijos

Kėnių sodinukų Abies nordmanniana ir Nobilis (2/1 – 3/0 ir 2/2) rinkimas, rūšiavimas pagal kokybės reikalavimus, retinimas (2/0), sodinimas į vazonus. Darbuotojai, sodinukų plantacijoje dirba atvirame ore, todėl būtina pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, nes Danijoje oro sąlygos yra permainingos, dažnai lyja, pučia gana stiprūs vėjai. Prieš pradedant darbą suteikiamos išsamios instrukcijos lietuvių kalba, darbų vadovas geranoriškai paaiškina, ką reikia daryti, kaip viską atlikti teisingai ir sparčiai. Šis darbas atliekamas pavasarį ir vasarą.

Plačiau apie darbų pobūdį teiraukitės telefonu arba nurodytais kontaktais.

Kalėdinių medelių plantacijos

Kėnių Abies nordmanniana sodinimas, persodinimas, tręšimas, formavimas. Darbai atliekami pavasarį ir vasarą. Taip pat Abies nordmanniana ir Nobilis medelių pjovimas ir pakavimas, dekoratyvinių šakų karpymas, rišimas ir pakavimas. Darbai atliekami rudenį ir žiemą. Dirbama atvirose erdvėse, kur reikia tinkamai apsirengti. Visiems darbams yra suteikiamos instrukcijos lietuvių kalba, todėl patirtis miškininkystės ūkyje ne visada reikalinga. Tik tiems, kas dirba su benzininiu pjūklu reikalingas pjūklininko pažymėjimas.

Plačiau apie darbų pobūdį teiraukitės telefonu arba nurodytais kontaktais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daržovių ūkiai

Salotų, kopūstų sodinukų sodinimas, priežiūra, derliaus nuėmimas ir produkcijos paruošimas transportavimui. Dirbama atviruose laukuose, naudojami rankiniai kirtikliai, todėl darbuotojai turi prisitaikyti prie skirtingų darbo sąlygų.

Plačiau apie darbų pobūdį teiraukitės telefonu arba nurodytais kontaktais.

Reikia rūpintis kininiais kopūstais, žiediniais kopūstais, baltagūžiais kopūstais, kūginiais kopūstais, įvairių salotų ir kitų gerai žinomų daržovių sodinimu ir užauginimu. Dirbama ir su sodinukais, ir su užaugusiomis daržovėmis. Šis darbas gali tęstis tik šiltuoju metų laiku – pavasarį, vasarą, rudenį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pramoniniai šiltnamiai

Vazoninių gėlių šiltnamiai

Įvairių vazoninių gėlių sodinimas, priežiūra, produkcijos paruošimas transportavimui. Dirbama su tokiomis gėlėmis kaip: petunija, cyclamen, gerbera, becopa, dahlia ir t.t. Gėlės yra sodinamos, prižiūrimos, o kai sodinukai paauga, persodinamos į specialius vazonėlius. Tada supakuojamos pardavimui ir paruošiamos išvežimui į parduotuves. Darbas nėra sudėtingas, tačiau reikalauja didesnių fizinių pastangų. Prieš pradėdami dirbti darbuotojai gauna išsamias instrukcijas. Šis darbas gali tęstis ištisus metus.

Plačiau apie darbų pobūdį teiraukitės telefonu arba nurodytais kontaktais.

Daržovių sodinukų šiltnamiai

Pomidorų, agurkų sėklų sėjimas, sodinukų skiepijimas, priežiūra ir produkcijos paruošimas transportavimui. Darbas šiltnamyje, todėl darbo sąlygoms oras neturi didelės įtakos, tačiau vis tiek reikalauja fizinės ištvermės kaip ir visi kiti žemės ūkio darbai. Darbuotojai gauna instrukcijas lietuvių kalba. Šis darbas yra sezoninis. Atliekamas pagrinde žiemą, pavasarį.

Plačiau apie darbų pobūdį teiraukitės telefonu arba nurodytais kontaktais.